W ostatnim poście pisaliśmy o wyborze prezentu walentynkowego dla Niej. Czas na kolejny odcinek, a więc postaramy się znaleźć idealny prezent dla Niego. Pamiętajmy, że Walentynki to nie jest dzień, w którym tylko mężczyźni dają prezenty kobietom. Płeć piękna, również może obdarować swojego partnera miłymi niespodziankami. Nie jest to jednak takie proste, bo prezent dla faceta według naszej opinii trudniej kupić aniżeli prezent dla kobiety. Jest oczywiście możliwość zapytać po prostu chłopaka co chce dostać lub ewentualnie zapytać jego najbliższych znajomych czy o czymś nie wspominał. Dobrym pomysłem może okazać się również rozmowa pomiędzy partnerami, wtedy prezenty będą zbliżone do oczekiwań oraz o podobnej wartości. Unikamy w ten sposób nieprzyjemnego uczucia, gdy jedna ze stron obdaruje drugą kosztownym prezentem, a w rewanżu otrzyma drobiazg. Tekst ten ma na celu pokazać jaki prezent na walentynki dla niego może okazać się najlepszym pomysłem. Bierzemy tu pod uwagę raczej drobiazgi, na które stać większość z Was.

Pomysły na prezent dla chłopaka

1. Kubki

Kubków z obrazkami ulubionych postaci ze świata filmu czy sportu jest całe mnóstwo. Istnieje również możliwość naniesienia jakiejś wspólnej fotografii na kubek, co okaże się nie tylko miłą niespodzianką, ale i pamiątką na lata. Jest to również fajny, praktyczny pomysł na prezent dla każdego faceta , który lubi pić kawę lub pracuje za przysłowiowym biurkiem.

2. Kufel do piwa

Skoro jest coś dla kawoszy, to warto także zadbać o tych, którzy wolą pić mocniejsze trunki. Kufel do piwa jest to świetny pomysł dla praktycznie każdego mężczyzny, a jeśli jeszcze dokupi się jemu do tego ulubione piwo, to będzie czuł się jak w niebie.

3. Skarbonka z przesłaniem

Na ten odważny prezent mogą zdecydować się kobiety, które są już w związku z partnerem nieco dłużej i planują wspólną przyszłość. Skarbonka jest symbolem zbierania pieniędzy na jakiś cel. Oczywiście nie musi nim być tylko i wyłącznie małżeństwo i zbieranie pieniędzy na wymarzony dom. Będzie można tam wrzucać pieniądze na wspólny wyjazd albo spełnienie jakiegoś wspólnego marzenia. Dobrze, aby skarbonka była tematyczna – dotyczyła zakochanych lub kojarzyła się z pasją obdarowywanego.

Powyższe 3 prezenty to raczej drobiazgi, które zwykle się sprawdzają i nie są obarczone ryzykiem, że prezent się nie spodoba. Są to standardowe i sprawdzone rozwiązania, pod warunkiem że dobrze trafimy w gust estetyczny partnera. Najważniejsze, aby partner poczuł się doceniony i dostał cokolwiek. Najlepsze prezenty dla niego to najczęściej najprostsze rozwiązania, takie jak kubek, kufel do piwa, skarbonka czy tematyczna koszulka. Są to drobne podarunki, na które nie będzie trzeba wydawać dużej sumy pieniędzy, dlatego można również kupić po prostu dwa podarunki i dać je w fajnej oprawie.

Jeśli powyższe pomysły nie sprawdzą się w Twoim przypadku zachęcamy również do odwiedzenia zakładki WALENTYNKI na naszej stronie z kodami rabatowymi i promocjami. Z pewnością znajdziesz tam atrakcyjne pomysły i to w dobrych cenach.