Drukarki laserowe przez wiele lat były użytkowane przez biura i instytucje. Wynikało to z możliwości, jakie posiadały urządzenia drukujące. Wiele nowych modeli wprowadzonych na rynek usprawnia proces druku i umożliwia podłączenie wielu urządzeń peryferyjnych. O tym, jaką drukarkę kupić decydują potrzeby użytkownika i wymagania co do jakości i szybkości wykonywania kopii.

Drukarka laserowa do biura

W biurach drukarka musi posiadać większą wydajność, a jej zasobniki mieszczą większe zapasy papieru. Duża ilość danych przesyłanych w jednym czasie wspierana jest dyskiem zapisujących dokumenty będące w kolejce wydruku. Lexmark XC6152 to sprawdzona drukarka laserowa do firmy z funkcją koloru. Dzięki takiej technologii można tworzyć materiały w wersjach kolorowych i czarno-białych. Duża ilość tekstu i wydruków roboczych wymaga zastosowania technologii duplex. Urządzenia biurowe dodatkowo wyposażone są w skanery, co zwiększa ich zakres użytkowana przez pracowników.

Drukarka laserowa do domu

Drukarka laserowa do domu jest kupowana, aby realizowała inne zadania. Często jest ona używana sporadycznie w celu drukowania potwierdzeń lub wydruków z poczty elektronicznych. Urządzenia takie powinny być kompaktowe oraz posiadać technologię łączności wi-fi, aby ograniczyć ilość kabli na biurku. Transmisje danych możliwa jest również w standardowy sposób przez złącze USB. Przykładem takiego prostego rozwiązania jest drukarka Xerox Phaser 3020B. Można szybko przygotować drukarkę do pracy przez otworzenie składanej tacy na papier i podpórek pod wydruki. Urządzenia domowe powinny być również ciche, aby nie przeszkadzały mieszkańcom.

Jaką drukarkę kupić?

Duża ilość różnych modeli drukarek to możliwość wyboru urządzenia spełniającego oczekiwania użytkownika. Zarówno profesjonalnego, jak i takiego, który szuka drukarki do zastosowań domowych. Dostępne urządzenia wielofunkcyjne poszerzają zakres prac, jakie można wykonać przy pomocy drukarki. Kupując drukarki laserowe do firm, należy zwrócić uwagę na wydajność i cechy ograniczające zużycie tonera i kartek. Domowe drukarki muszą być łatwe w obsłudze oraz powinny posiadać kompaktową obudowę.

Drukarki laserowe Media Expert

Ze swojej strony polecamy zapoznać się z ofertą Media Expert. W jednym z największych sklepów z elektroniką z pewnością dostaniecie satysfakcjonującą was drukarkę w atrakcyjnej cenie. Media Expert to również sklep, oferujący niezliczoną ilość promocji oraz kodów rabatowych. Dzięki temu szukając drukarki śmiało możecie zajrzeć właśnie do tego sklepu.

Przejdź do strony – Kody rabatowe MEDIA EXPERT